Sanyo, klimatizace, klimatizační systémy

Klimatizace Sanyo řady ECO-i2

Sanyo - firma, která je právem hrdá na svůj vývoj v oblasti technologií a kvalitního servisu. SANYO se od svého vzniku může pyšnit několika oceněními "první na světě", od vyvinutí prvního tepelného čerpadla na světě v roce 1960 až po představení prvního plynem poháněného 3-trubkového VRF systému v Evropě v roce 2005.

SANYO v roce 1989 představila první 3-trubkový VRF systém na světě. Toto všechno a dálší program výzkumu a vývoje zajišťuje produktům firmy SANYO přední pozice na světovém trhu. V roce 2008 společnost představuje velké množství nových produktů a poslední generaci elektrického VRF systému..

Série klimatizace ECO-i je navržena pro úsporu energie, jednoduchou isntalaci a vysokou efektivitu. VRF jednotky ECO-i jsou navrženy pro všechny možné případy použití a taky maximální komfort uživatele. Řada ECO-i obsahuje širokou škálu venkovních i vnitřních jednotek. Venkovní jednotky jsou ve verzi 2-trubkové (Mini ECOi, ECOi) nebo 3-trubkové.

SANYO ve všech klimatizačních zařízeních používá ekologické chladivo R410A. Právě chladivo R410A pracuje ve vyšších tlacích a s menší tlakovou ztrátou jako předešlá chladiva. Tento fakt umožňuje použít Cu potrubí menší dimenze, což vede kromě jiného k nižším nákladům.

SANYO vyvinulo návrhový software pro návrh VRF systémů a komerčních splitů, který je rychlý a jednoduchý na ovládání a vytváří plně schematické nákresy Cu potrubí, propojení jednotek a samozřejmě poskytuje seznam veškerého materiálu a výkonů při daných parametrech. Samozřejmě umožňuje také export do AutoCADu a PDF souborů.

Sanyo klimatizace

Firma SANYO vyvinula řadu 2 a 3-trubkových ECOi systémů s inverterovými kompresory, tj. s kompresory s plynulou regulací výkonu. Díky inverterové technologii VRF SANYO je zajištěna plynulá regulace výkonu chladících jednotek a tím je dosaženo minimálního rozkmitu teplot, což maximálně zvyšuje komfort uživatele.

Výkonové spektrum venkovních MINI ECOi a ECOi jednotek je od 11 kW až do 135 kW chladícího výkonu - jako jeden systém. Na jeden systém je možné napojit až 40 vnitřních jednotek, ke kterým je k dispozici velice široká škála různých ovladačů i s možností rozpočítavat spotřebu elektrické energie a s různou možností napojení na nadřazený systém měření a regulace.

Klimatizace Sanyo řady PAC-i

Jednotky PACi od firmy SANYO jsou speciálně navržené pro komerční použití, důmyslný design systémů PACi nejen, že předčí limity, které jsou běžné pro tradiční splitové systémy, ale také nabízí konečnému zákazníku kvalitnější komfort a výraznou úsporu energií.

Sanyo klimatizace Sanyo klimatizace

Všechny klimatizační zařízení SANYO, tudíž řada PACi nevyjímaje, používají chladivo R410A.

Široká výkonová škála zařízení PACi

Invertorem řízené kompresory mají provozní rozsah od 25 do 90Hz, který umožňuje zkrácení nebo prodloužení sinusové vlny (změna vlnové délky), což způsobuje zpomalení kompresoru a tím se sníží výkon zařízení vzhledem k nominálnímu výkonu (měřenému při 50Hz) nebo zvýšení jeho rychlosti a tím zvýšení výkonu.

Porovnáním hodnot COP (topný faktor = poměr výkonu k příkonu) PACi inverterových systémů (COP určeno při 100% výkonu) s ekvivalentními systémy, které mají fixní otáčky kompresoru, jednoznačně zjistíme, že inverterová technologie má podstatně lepší hodnoty faktorů COP a samozřejmě nižší provozní náklady. Dále díky inverterové technologii je teplota v pokoji kontrolována s větší přesností a tím je zabezpečen větší komfort pro uživatele. Obecně vzhledem k podmínkám jsou jednotky pouze částečně zatíženy a tím je dosahováno vyšších hodnot COP, čili je dosáhnutá další úspora energie a tím je i finanční návratnost této technologie kratší.

Sanyo klimatizace

SANYO se také může pyšnit řadou Elite PACi, která patří k nejlepším na trhu ve své třídě. Má jedny z nejvyšších hodnot COP na trhu.

Klimatizace Sanyo řady SAP

SAP - SANYO splity, multisplity

SANYO SAP řada je speciálně navržena pro malé a středně velké prostory. Je to ideální řešení, když je zapotřebí tiché, výkonné klimatizační zařízení, které vytvoří komfortní prostředí za rozumnou cenu. Nejnovější generace modelů SAP, která je obsáhnuta v brožůře, patří mezi nejvíce technicky sofistikované a energeticky velice účinné systémy, které jsou v dnešní době k mání a jsou samozřejmě podpořeny legendární spolehlivostí výrobků japonské firmy SANYO.

Kromě splitových systémů 1:1 SANYO také produkuje řadu Flexi Multi - řada multisplitů s inverterovou technologií. 2, 3 nebo 4 vnitřní jednotky mohou být připojeny na jednu venkovní jednotku

  • 5 výkonových řad od 4,00 kW do 9,40 kW
  • 6 druhů vnitřních jednotek
  • 2, 3 nebo 4 vnitřní jednotky na jednu venkovní
  • inverterová technologie pro přesné řízení teploty, nízký náběhový proud s celkovou úsporou energie
  • Vhodné pro topení i chlazení (ne současně)

Všechna klimatizační zařízení SANYO, tedy i řada SAP, používá chladivo R410A.

Firma SANYO se může pyšnit několika prvenstvími. V roce 1960 vyvinula firma jako první na světě klimatizační zařízení s tepelným čerpadlem a v roce 1970 první split systém, který používal rotační kompresor.

Dodáváme klimatizace pro komerční využití i pro malé prostory

Pokud hledáte řešení klimatizace pro komerční využití, doporučujeme vaší pozornosti klimatizační jednotky PACi od firmy SANYO, které jsou pro komerční použití speciálně navržené.
Jestliže naopak hledáte řešení klimatizace pro malé prostory, SANYO SAP řada je speciálně navržena pro malé a středně velké prostory

Soubory ke stažení

    katalog-ecoi-eng katalog-paci-engsanyo-rac-eng

EUROCLIMA s.r.o. adresa: Pletený Újezd 159, 273 51 Unhošť