Sanyo, čističky vzduchu

Sanyo - čističky vzduchu

Jak zlepšují vaše každodenní prostředí čističky vzduchu Sanyo z naší nabídky?

  • Technologie čističek vzduchu, kterou Vám nabízíme deaktivuje více než 99 % virů a bakterií obsažených ve vzduchu a snižuje množství pylu a prachu způsobujícího různé alergie
  • Čističky zlepšují kvalitu vzduchu
  • Čističky vzduchu Sanyo ABC-VW24 jsou vhodné pro uzavřené prostory o velikosti do 100 m2 (domácnosti, kanceláře, čekárny aj.)
  • Čističky vzduchu typu Sanyo VWVF10BG jsou vhodné pro větší uzavčené prostory do 300 m2 (školy, školky, nemocnice, zdravotní zařízení)
  • Zvlhčují vzduch
  • Snadná instalace a ovládání

Čističky od EUROCLIMA - prevence nemocnosti a alergií

Kvalita vzduchu, který dýcháme, je pro naši tělesnou i duševní pohodu velice důležitá. Na místech, kde bývá zvýšený pohyb lidí (v nemocnicích, školách, ve veřejných prostorech) je výskyt mikrobů ve vzduchu běžným jevem. Pomocí technologie firmy SANYO, využívající elektrolýzy vody deaktivuje Virus Washer infekční viry, které jsou ve vzduchu přítomné a tím zlepšuje jeho kvalitu. Virus Washer také redukuje množství bakterií, stejně jako pylu a prachu způsobujících různé alergie, a tím vytváří čistší vzduch pro vás, vaše kolegy a klienty.

Sanyo čističky vzduchu

Deaktivuje viry přítomné ve vzduchu pomocí elektrolýzy vody

Virus Washer využívá elektrolýzu vody jako desinfenkční element pro deaktivaci virů a jiných mikrobů a částeček přítomných ve vzduchu. Elektrolyzovaná voda protéká částí zařízení, kde probíhá čištění vzduchu. Touto částí proudí také vzduch z místnosti obsahující viry a dochází zde k jejich deaktivaci. Nezávislý verifikační test ukazuje, že elektrolyzovaná voda je vysoce efektivní a potlačuje více než 99 % virů přítomných ve vzduchu, který proteče zařízením Virus Washer již při jednom průchodu.

Sanyo čističky vzduchu

Vysoce účinné čištění - široké použití v uzavřených prostorách

Čističky vzduchu - pro snížení nemocnosti dětí ve školách

Pro čištění vzduchu ve velkých prostorech, kde se zdržuje hodně lidí, lze využít různé nastavení rychlosti ventilátoru, a to od 480 m3/h do 600 m3/h (8 - 10 m3/min). Tímto se Virus Washer stává ideálním zařízením pro školy, nemocnice a jiná rozlehlá místa, kde dochází k větší koncentraci lidí. Při velikosti běžné školní třídy (cca 180 m3) umožňuje Virus Washer výměnu vzduchu přibližně 2,7 až 3,3 krát za hodinu.

Sanyo čističky vzduchu

Soubory ke stažení

    uzivatelsky-manual-cisticky sanyo-virus-washer-commercial-usesanyo-virus-washer-residential-use

EUROCLIMA s.r.o. adresa: Pletený Újezd 159, 273 51 Unhošť